НАШІ ПОСЛУГИ

Наші фахівці надають следующи послуги з оренди землі в Україні:

Юридична консультація

Експертна перевірка

Оцінка

Страхування

Послуги з розміщення оголошень по оренді та продажу землі

Портал надає послуги з оренди землі в Україні, що дозволяють користувачам нашого ресурсу розміщувати платні і безкоштовні оголошення з оренди ділянки землі в Україні або знайти відповідний вимогам земельну ділянку сільськогосподарського призначення.

Для розміщення оголошення потрібно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ, створити на нашому сайті обліковий запис, після чого можливо здійснювати операції.

 

"Послуга Рекомендовано" - Ваше оголошення буде розміщено під грифом «РЕКОМЕНДОВАНО» і Ваша інформація буде активно просуватися і популяризується на нашому сайті lands.in.ua

 

 

«Послуга ТОР» - це розміщення Вашого оголошення на головній сторінці нашого сайту і в спеціальному блоці в самій верхній частині списку, над звичайними оголошеннями. Будьте впевнені - його побачать всі потенційні користувачі України!

 

 Ви вирішили стати нашим VIP клієнтом?

Якщо Ви хочете розмістити своє оголошення в «ТОП» на головній сторінці сайту, щоб його побачили всі користувачі України, Вам необхідно зв'язатися з нашим представником по телефону +380988224466 або залишити повідомлення на електронну пошту admin@lands.in.ua, для обговорення умов співпраці .

 Якщо Ви хочете здати свій пай в оренду, Вам достатньо зареєструватися на сайті lands.in.ua і оплатити фіксовану суму в розмірі 600,00 грн. за 1 календарний рік. Після чого Ваше оголошення буде просуватися на провідні позиції адміністрацією сайту під грифом «РЕКОМЕНДОВАНО». Таким чином, дане оголошення зможе побачити максимальна кількість користувачів у Вашому регіоні.

 Якщо Ви хочете поповнити запаси орендованих земель, відкрити свою справу в аграрному бізнесі Вам необхідно зареєструватися на сайті, також зробити одноразову оплату в розмірі 2400,00 грн на 1 календарний рік. Після чого Ваше оголошення буде просуватися до фактичного отримання бажаного Вами результату. (Варто зауважити, що багато холдингів, фермерські господарства та інші суб'єкти сільськогосподарської діяльності, таким чином забезпечують певну безпеку і зміцнюють ділову репутацію, показуючи, що їх діяльність є легальною і прозорою. Цим вони ж і залучають своїх орендодавців).

Послуги реклами на сайті.

Якщо Ви маєте бажання розмістити статтю в новинній стрічці, або оголошення в рекламному блоці на сайті lands.in.ua, Вам необхідно зв'язатися з нашим представником по телефону +380988224466 або залишити повідомлення на електронну пошту admin@lands.in.ua, для обговорення договірних умов з використання гнучкої системи знижок.

Увага! Якщо Ваш земельний пай або ділянка знаходиться в оренді, це не заважає Вам зареєструватися на сайті і подати інформацію про намір його здачі в оренду, вказавши при цьому термін закінчення діючої оренди або по факту дострокового розірвання оренди.

 Ми надамо всі послуги по оренді землі в Україні.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

ДЗВОНІТЬ +38 098 822 44 66