Страхування

Агробізнес сьогодні - один з ключових секторів, від роботи якого безпосередньо залежить добробут України та її економічне зростання. При цьому сільське господарство залишається одним з найбільш ризикових видів бізнесу - незважаючи на технічні досягнення і інші новинки, які впроваджують аграрії. Погодні умови або хвороби сільськогосподарських тварин - це ті чинники, які дуже складно спрогнозувати. Ще складніше ними управляти. Тому страхування сільськогосподарських ризиків - найбільш ефективний інструмент захисту, який використовується у всьому світі, в т. Ч. В Україні. 

Страхова компанія "АСКА" стояла біля витоків агрострахування в Україні. Ми були одними з перших, хто забезпечив комплексний захист від сільгоспризиків: "АСКА" страхує аграріїв з 2003 р - вже 15 років.

 Нам довіряють багато підприємств аграрного сектора - від невеликих приватних господарств до провідних агрохолдингів країни. Загальний обсяг виплат зі страхування с / г культур за 2009-2017гг становить понад 72 млн. Грн. Якість нашого захисту додатково забезпечується провідними перестрахувальними компаніями Європи, з якими ми тісно співпрацюємо.

Ми пропонуємо для наших клієнтів комплексний захист, яка може включати як страхування Ваших посівів та врожаю, так і іншого майна, відповідальності, а також співробітників.

В рамках с / г страхування ми готові запропонувати страховий захист:

- посівів (страхування с / г посівів на випадок загибелі в результаті настання несприятливих погодних умов зимового періоду з можливістю розширення і для весняних заморозків) і майбутнього врожаю (програми комплексного страхування врожаю, страхування названих (окремих) ризиків, а також страхування на базі індексу врожайності і індивідуальні програми) сільськогосподарських культур;

- страхування багаторічних насаджень, а також врожаю багаторічних насаджень (сади, виноградники, ягідники);

- страхування сільськогосподарських тварин;

- страхування сільськогосподарської техніки.

Дізнатися більше Ви можете звернувшись до співробітника управління по с / г ризиків - тел +3 (063) 623-38-47 Денис Лаврик.

Сайт ПрАТ «УАСК АСКА» - aska.ua

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

ДЗВОНІТЬ +38 098 822 44 66