ПРО НАС

Проект Земля в Україні.

Всеукраїнський сайт lands.in.ua є унікальним у своєму роді, в зв'язку з тим, що в перекладі з англійської означає "земля в Україні". За даним запитом користувачами сайту є не тільки жителі України, які хочуть купити, орендувати або здати в оренду ділянку землі в Україні, купити або продати нерухомість, а також інвестори і партнери з інших країн.

Тому Ваш об'єкт нерухомості буде гарантовано реалізований і на максимально вигідних для Вас умовах!

lands.in.ua - всеукраїнський інформаційний портал оренди землі в Україні, створений під патронатом і егідою правління благодійного фонду «РУХ МИЛОСЕРДЯ».

Основними функціями Всеукраїнського сайту lands.in.ua є - надання допомоги в:

1. Купівлі-продажу об'єктів нерухомості, на які не поширюється мораторій.

2. Оренда земельних ділянок сільгосппризначення.

3. Інформаційна підтримка в отриманні кредитів для ведення бізнесу та сільського господарства.

4. Оцінка об'єктів нерухомості (земельних ділянок, об'єктів розташованих на їх території та ін.)

5. Всі види страхування в даній сфері.

6. Юридичний супровід і консультації. (Безпека угод).

На нашому сайті Оренда землі в Україні, представлена ​​інформація про фізичних та юридичних осіб мають намір орендувати або здати в оренду, купити або продати земельні площі, ділянки, паї сільгосппризначення по всій території України. Сайт створено з метою надання якісних інформаційно-регуляторних послуг на ринку земельних правовідносин.

Портал надає послуги, що дозволяють Користувачам реєструватися і створювати на нашому сайті облікові записи, розміщувати Оголошення, знайомитися з пропозиціями Авторів оголошень і здійснювати операції.

Головні цілі lands.in.ua:

- протидія корупції та здійснюються злочинами в сфері питань користування землі в Україні;

- мінімізація посередників в вище зазначеній сфері;

- інформаційне та практичне супроводження партнерів і клієнтів сайту з моменту реєстрації до фактичного результату.

Стратегічним і юридичним партнером сайту є ГО «Всеукраїнський блок протідії Корупції та злочінності».

Для забезпечення безпеки Вашого бізнесу пропонуємо співпрацю.

Кожен клієнт може звернутися до даної організації за наданням якісної юридичної підтримки.

Координатор - Ковальова Галина Ігорівна - корпоративний телефон 0949434991, 0512711991

Додаткова корисна інформація

Проблемою земельного ринку є відсутність єдиної інформаційно-регуляторної бази даних, де в кожному регіоні була б визначена середньо-умовна ціна оренди землі в Україні, а також відсутній юридичний супровід з питань земельних правовідносин (незаконне заволодіння земельними ресурсами, рейдерство, шахрайство, зловживання службовим становищем та ін.)

Саме наш сайт є регулятором легалізації земельних правовідносин.

Новинна рядок - інструмент популяризації діяльності клієнтів. У цьому розділі Ви можете слідкувати за актуальними темами, пов'язаними з проблемами вище зазначеної діяльності.

Розміщення своєї інформації про здачу або оренді земельної ділянки є безкоштовним. Таким чином, Ви стаєте клієнтом сайту і отримуєте можливість у будь-який зручний для Вас час ознайомитися і скористатися цінною інформацією, розміщеною на сайті.

Про умови платного розміщення на сайті Ви можете ознайомитися в розділі ПОСЛУГИ

Фінанси, що надходять на розрахунковий рахунок проекту Земля в Україні, будуть спрямовані на благодійні потреби згідно з програмами і проектами БФ «РУХ МИЛОСЕРДЯ», а також оплату витрат по організації і функціонування сайту lands.in.ua

Увага! Якщо Ваш земельний пай або ділянка знаходиться в оренді, це не заважає Вам зареєструватися на сайті і подати інформацію про намір його здачі в оренду, вказавши при цьому термін закінчення діючої оренди або по факту дострокового розірвання оренди.

ПРОПОЗИЦІЯ ЩОДО СПІВПРАЦІ

Ми пропонуємо, на умовах трудової угоди, роботу і співпрацю комунікабельним, вміє вести переговори людям з перспективою кар'єрного росту, щомісячна оплата якого складе від 8 000 грн. Їх завдання полягає в наповненні сайту, залучення VIP клієнтів і реалізація інформації, розміщеної на lands.in.ua

Сайт lands.in.ua є інформаційною платформою і не несе відповідальності за інформацію, викладену і розміщений третіми особами. Адміністрація сайту Земля в Україні залишає за собою право в разі виявлення помилкової, неправдивої і інший суперечить законодавству України інформації видалити, заблокувати або передати в правоохоронні органи для прийняття рішення відповідно до чинного законодавства.

Адміністрація сайту функціонує суто в рамках законодавства України, до чого закликає всіх учасником, клієнтів і партнерів lands.in.ua

Якість ведення бізнесу залежить від якості Вашої репутації і її реклами!

Вас цікавить земля в Україні? Ви хочете організувати свою справу в аграрному бізнесі? Вирішили зайнятися сільським господарством? Звертайтеся до наших фахівців по телефону +380988224466 або електронною поштою admin@lands.in.ua.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

ДЗВОНІТЬ +38 098 822 44 66