Знайдіть кращу ділянку
Площа
Ціна

 lands.in.ua – загальноукраїнський портал оренди та продажу землі.

Загальноукраїнський сайт lands.in.ua є унікальним у своєму роді, в зв'язку з тим, що в перекладі з англійської означає "землі в Україні". За даним запитом користувачами сайту є не тільки жителі України, які хочуть орендувати або здати в оренду, купити або продати нерухомість, а також інвестори і партнери з інших країн.

Тому Ваш об'єкт нерухомості буде гарантовано реалізований і на максимально вигідних для Вас умовах! 

На нашому сайті "Оренда землі в Україні" можна розмістити платні і безкоштовні оголошення по оренді або продажу землі в Україні, отримати інформацію про фізичних та юридичних осіб, які мають намір орендувати або здати в оренду, купити або продати земельні площі, ділянки, паї сільськогосподарського призначення. Орендувати або здати в оренду земельні ділянки по всій території України.

Портал надає послуги, що дозволяють користувачам нашого ресурсу розміщувати платні і безкоштовні оголошення з оренди/продажу землі в Україні або знайти відповідний вимогам ділянку землі. Для розміщення оголошення потрібно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯстворити на нашому сайті обліковий запис, після чого можливо здійснювати операції. Детальніше про розміщення оголошень Ви можете ознайомитися в розділі ПОСЛУГИ. Рекомендується до обов'язкового вивчення розділи ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ і УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ.

Зручна форма пошуку дозволяє знайти оголошення по областям, районам або населеному пункту по всій території країни. Наші менеджери нададуть всебічну підтримку в розміщенні інформації і пошуку підходящої пропозиції. У разі виникнення питань за тематикою проекту можна отримати вичерпні відповіді, зателефонувавши за номерами телефонів, вказаними на нашому сайті або написавши в форму зворотного зв'язку на сторінці КОНТАКТИ. Додатково, наш проект пропонує наступні послуги: експертна перевірка, оцінка ділянок землі досвідченими фахівцями, страхування.

Також на сайті можна дізнатися актуальні новини та іншу корисну правову інформацію, що стосується земельного законодавства України, отримати юридичні консультації в сфері аграрного бізнесу в Україні.

З питань розміщення реклами, вакансіях про співпрацю, і інших послуг сайту - прохання звертатися до адміністратора. Наші контакти:

+380988224466,

+380972852078,

+380930050243.

Електронна пошта: lands.in.ukr@gmail.com

Нам важливо знати Вашу думку!

Ви можете написати ваші відгуки про сайт, зауваження або побажання, за що ми будемо дуже вдячні і постараємося їх врахувати в нашій роботі. Ми впевнені, що нашим майбутнім клієнтам Ваші відгуки допоможуть вибрати наш портал в якості надійного партнера.

Новини

Відгуки