Апеляційний суд підтвердив законність повернення земель поблизу курорту Косино

Дата публикации: 12.11.2018

Закарпатський апеляційний суд підтвердив рішення суду першої інстанції щодо законності вимог прокуратури області про повернення у власність держави 1,75 га земель лісогосподарського призначення. Вартість земельної ділянки, яка знаходиться на території Косонської сільської ради, складає понад 1,9 млн грн.

Марина Безега, прес-секретар прокуратури Закарпатської області, розповіла «Українському праву»: суд апеляційної інстанції відхилив скарги відповідачів у справі за позовом прокуратури області, пред’явленим в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України, предметом спору в якій є законність наказу Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області та витребування земельної ділянки лісогосподарського призначення з чужого незаконного володіння.

М.Безега зазначила: станом на сьогоднішній день набули законної сили вже 12 рішень суду у справах за позовами прокуратури Закарпатської області щодо повернення у розпорядження держави земель лісового фонду загальною площею 7,332 га, вартість яких складає майже 8 млн грн. Триває процес реального повернення землі у власність держави.

 

Джерело http://ukrainepravo.com/

ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ?

ЗВОНИТЕ +38 098 822 44 66