Вид афери: забрати землю у людей похилого віку

Дата публикации: 07.11.2018

Нещодавно стрічка новин Херсонщини була червона від новин, як депутат обласної ради Віктор Помазнюк розповідав селянам, що готовий купити їх землю. За його словами, хоч мораторій на продаж землі в Україні діє, можна використовувати різноманітні схеми, що насправді діють, як продаж.

На запитання людей, що депутат робить в соціальній сфері, розповів, що він є скромною людиною, і не лю

бить розповідати про добрі справи.

Нагадаємо, що пан Помазнюк у своїй декларації задекларував готівки в півмільйона доларів та дохід, що не становить навіть сто тисяч гривень. При цьому Віктор Анатолійович розповідав мешканцям Богданівки, як він розуміє людей похилого віку та як їм допомагає, в том числі і з викупом землі.

Наразі ми доведемо, що слова і дії цієї людини відрізняються. Причому дуже. Наприклад, в Богданівці ми познайомилися з Брагою Юлією Дмитрівною. Юлія Дмитрівна в дуже поважному віці, їй йде 81 рік. Останнім часом жінку переслідує дуже важке горе – з трьох дітей двох вона вже пережила: син помер від онкозахворювання, через півроку у доньки відірвався тромб, і от нещодавно захворів і третій син на онко.

У бабусі від горя вже немає сліз. Вона пережила інсульт, але власне здоров’я її зовсім не турбує, вона переймається за здоров’я свого останнього сина.

Кожна звичайна людина розуміє. Що в теперішній час будь-яке лікування – це розкіш, а не дай Боже тяжкої хвороби, то зовсім велика проблема. І так не у багатої сім’ї закінчилися всі кошти, перше що спало на думку – попросити власні ж кошти за оренду паїв у Орендаря з котрим була укладена умова.

У відповідь отримала: «Чого прийшли? Ви ж пам’ятаєте, що кошти за паї видаю тільки з 5 по 15 листопада». Жінка почала виправдовуватися, яка ж різниця, адже то їх кошти, а прийшли за місяць раніше, бо хвороба не жде. Людей ніхто не почув у Помазнюка – сказали, що правило є правило.

Як ми з’ясували Юлія Дмитрівна має у власності майже 13, 5 гектарів землі, одначе гроші отримує, як за два паї, бо земельні ділянки складаються з 7 га та 6, 5 га:

-Помазнюк за ті що 7 гектарів сказав, що з двох ділянок той пай, і йому не вигідно. Хоча земля знаходиться біля зрошувального каналу і всі бачать, що саджає там цибулю, чого не вигідно ніхто не розуміє….

Окрім такого шахрайства фермера Помазнюка не зупинило й те, що в шахрайський спосіб з власницею земель було перепідписано Угоду про оренду паїв ще на 19 років!

Як вважаєте, яке має сумління людина, котра знає, що бабусі 81 рік, що вона дуже хвора. І що ще дуже хворий у неї син?!!!!!

Звичайно, таку людину хвилює тільки земля та збагачення від неї… На жаль такі люди не розуміють, що іншим болить, як і не розуміють того, що совість не купляється грошима, а слава розлітається швидко…

Тож, пане Помазнюк, не розповідайте і далі про свої добрі справи, ви їх просто не маєте, а про все інше люди розкажуть самі!

 

 

 

 

 

Олег Дубко

Джерело http://bz.ks.ua/

 

ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ?

ЗВОНИТЕ +38 098 822 44 66