Закарпатська журналістка “опустила” військового прокурора на землю (відео)

Дата публикации: 06.11.2018

Редактор газети “Сила Народного Контролю” Лариса Ступак (Лора Приходько) змусила прокурора військової прокуратури Ужгородського гарнізону Західного регіону України Андрія Харлапова покинути місце сторони по справі в засіданні Ужгородського міськрайонного суду.

Вони надають усні вказівки слідчим, щоб ті неправмірно закривали справи і таким чином виводять чужими руками з під кримінальної відповідальності кримінальних осіб. Свій підпис під такою липою вони не ставлять. 
Коли слідчій відстоює свою гнилу постанову в суді, аргументів в нього небагато. Адже в незаконній постанові спиратися на норми закону важкувато.. . 

Прокурори -рішали, знають, що слідчі неспроможні відбити постанови гнилушки в суді. Тому, в такі відповідальні моменти, вони особисто спускаються з небес і сунуть, як пінгвини, в суди. Гордо сідають поряд зі слідчим і гордо сидять, шепочуть слідчим на вушко що і як треба казати, щоб напустити побільше туману і непоняток. Підсилюють так би мовити, своєю присутністю, позицію продажного слідства. 

З ними розмова коротка: 
Поставив свій підпис під гнилою постановою? Приходь в суд! Не поставив, хочеш чужими руками жар загрібати, йди лісом, – зазначає Лариса Ступак. 

Деталі у відео:

Джерело trubyna.org.ua

ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ?

ЗВОНИТЕ +38 098 822 44 66