“Для сімей загиблих воїнів землі немає, а дерибан іде”: активісти розповіли про “злочинний крок” Садового

Дата публикации: 04.11.2018

Учасники війни на Донбасі вимагають від мера Львова припинити свою, за їхніми словами, брехливу рекламу щодо виділення коштів для бійців АТО.

Мер Львова завдяки своїй рекламі зараз закликає всю Україну та її владу виділяти воїнам по 100 тис. грн. Закон України ж передбачає надання земельних ділянок, а не матеріальної допомоги. Тому Андрій Садовий сам пішов на злочинний крок і хоче, аби й інші це зробили.

Про це сьогодні, 2 листопада, під час брифінгу заявила голова Львівської обласної спілки соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих Богдана Сірків, передає кореспондент «Вголосу».

«Наша організація з 2014 року почала виборювати права бійців АТО, передбачені законодавством. Ще тоді ми зверталися неодноразово щодо виділення земельних ділянок. У кінці року нам надали відповідь про те, що Львів — компактне місто, і землі бійцям АТО надати не можуть, будуть будувати будинки, — зазначила вона. — Всі ми пам’ятаємо, як 2015 року Андрій Садовий анонсував будівництво будинків для бійців АТО. Ми чекали, надіялися і вірили. Наприкінці 2016 року ми зрозуміли, що з його обіцянок нічого не вийде. Бо він навіть не спроможний був вкластися в терміни і побудувати за рік вчасно будинки для сімей загиблих. Люди тільки у 2018 році отримали квартири. Нас підтримали інші організації, і ми вийшли та виборювали, аби нам дали землю на Білогорщі».

За її словами, зараз незрозуміло, що твориться зі землею на Білогорщі. Її передали в ОДА — і кінці у воду. «Процес застряг, бо Андрій Іванович припинив фінансування дороги, і знову земля заблокована. Але ж на сесії щодо виділення земельних ділянок сказали, що не всі з тих, хто мають отримати землю, можуть її отримати, тому дадуть іншим по 100 тисяч грн», — уточнила Богдана Сірків.

Вона також розповіла, що впродовж двох останніх тижнів отримала дуже багато дзвінків від багатьох громадських організацій із різних міст.

«Хлопці з обуренням звертаються і просять, аби ми зупинили Андрія Івановича у його протизаконних діях. Він зараз закликає всю Україну й її владу, зокрема, Президента і Прем’єра виділяти воїнам по 100 тис. грн. Закон України ж передбачає надання земельних ділянок, а не матеріальної допомоги. Тобто він сам пішов на злочинний крок  і зараз хоче, аби й інші це зробили. Натомість кожної сесії ми бачимо, як виділяють земельні ділянки забудовникам. А для просторого мешканця чи сім’ї загиблих землі немає. Але дерибан йде постійно», — наголосила Богдана Сірків.

Відтак учасники війни на Донбасі закликають Андрія Садового припинити свою рекламу щодо виділення коштів для бійців АТО. «Ця його матеріальна допомога, якою він хоче буцімто відкупитися від бійців АТО, — це його рішення, аби не давати їм землі. Але  ж він не дає ні землі, не дає ні квартири, не робить нічого. Під тиском надав тільки сім’ям загиблих», — резюмувала вона.

До слова, учасниками брифінгу були ГО «Українська спілка учасників АТО», ГО «Львівська обласна спілка АТО та сімей загиблих», ГО «Патріот», Об’єднання добровольців, «Національний корпус», «Правий сектор», «Бойове товариство учасників бойових дій, ветеранів, інвалідів Антитерористичної операції».

Як писав «Вголос», сьогодні вранці під стіни Львівської міськради прийшли учасники війни на Донбасі, «обурені брехнею Садового».

 

 

Джерело vgolos.com.ua

ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ?

ЗВОНИТЕ +38 098 822 44 66