Херсонські підприємства заборгували податок на землю

Дата публикации: 27.10.2018

Бюджет Херсона недоотримує кошти від земельного податку. Про це у студії «Українського півдня» розповіла секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Йшлося про питання, які депутати розглядають на останньому сесійному засіданні. Заявлені міським управлінням освіти витрати на навчальні заклади не можуть бути профінансовані з міського бюджету, оскільки підприємства заборгували податок на землю. Контроль за сплатою покладений на органи виконавчої влади.

«Влада, і лише вона, може впливати на юридичних осіб, які не платять земельний податок. З 2013-го року діяла програма, яка контролювали ці надходження. У разі несплати реагувала досить швидко. Чому зараз вона не працює? Не готова сказати. Екс-начальник департаменту архітектури та земельних відносин запевняв, що вона практично готова. З його звільненням тема закрилась», – прокоментувала Олена Урсуленко.

У розмові була порушена тема співпраці влади міста з Асоціацією міст України. У Херсоні відбувся Форум активних громадян та засідання правління АМУ. Секретар міськради вважає, що такі діалоги потрібно проводити не раз на рік, а щонайменше – раз на квартал, оскільки проблем у місцевого самоврядування досить багато.

«Крім правління Асоціації міст України, постійно працює виконавчий директорат. Вони знають проблеми і питання, відпрацьовують їх. АМУ є таким собі містком між громадами, урядовцями та народними депутатами. Завдяки діяльності асоціації багато питань життєдіяльності міст вирішуються», – підсумувала секретар міськради.

Джерело pivdenukraine.com.ua

ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ?

ЗВОНИТЕ +38 098 822 44 66