ДУ "Миколаївський слідчий ізолятор з екскурсією відвідали учні Миколаївської ЗОШ-інтернату №3

Дата публикации: 24.04.2019

Сьогодні, 24 квітня 2019 року державну установу Миколаївський слідчий ізолятор» з екскурсією відвідали учні Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 3 Миколаївської обласної ради. Метою заходу, проведення якого було заздалегідь узгоджене з керівництвом Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації, було ознайомлення учнів вищевказаного освітнього закладу, які мають девіантну поведінку та перебувають на внутрішньому обліку, з умовами утримання засуджених та осіб, узятих під варту, та режимом у пенітенціарній установі, з метою профілактики злочинності у дитячому та підлітковому середовищі.

В ході екскурсії, учні та викладачі школи-інтернату у супроводі співробітників відділу соціально-виховної та психологічної роботи відвідали контрольно-пропускний пункт установи, приміщення для тривалих та короткочасних побачень. У корпусному відділенні, де утримуються неповнолітні ув’язнені, оглянули камери, навчальний клас, спортивний зал, прогулянкові дворики. 


Під час проведення екскурсії, учнів було поінформовано про історію створення та перебудову ізолятору, ознайомлено з життям установи сьогодні. Після відвідування території установи, екскурсантів запросили до класу службової підготовки, де вже більш детально, в ході бесіди, вони змогли отримати відповіді на питання, що їх цікавили, стосовно роботи слідчого ізолятору та функцій, які виконують пенітенціарні заклади взагалі.
Учні та організатори висловлили щиру подяку керівництву Миколаївського слідчого ізолятора за надану можливість відвідати установу та безпосередньо співробітникам відділу із соціально-виховної та психологічної роботи, які провели змістовну та пізнавальну екскурсію. Голова Правління громадської організації «Всеукраїнський блок протидії корупції та злочинності» Є.О. Воробйов, який особисто супроводжував учнів під час екскурсії, вручив «Подяку» керівництву установи «За активну участь в просвітницькій та профілактичній роботі учнівської молоді, співпрацю і розуміння».

Джерело: https://www.facebook.com/sizo.mykolaiv

ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ?

ЗВОНИТЕ +38 098 822 44 66