Напередодні великодніх свят!

Дата публикации: 11.04.2019

Напередодні великодніх свят, 22 квітня, 2019 р. в ДП «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»» Громадський  проект "Серце горлиці", який об’єднує волонтерські, ветеранські та релігійні організації, проводить захід, спрямований  на духовне оздоровлення дітей та батьків. Місією проекту є створення громадської платформи для координації і взаємодії громадських та релігійних організацій, та створення умов для нормальної життєдіяльності сімей, які виховують дітей з особливими потребами, мало захищених верств населення, учасників АТО і вимушених переселенців.

Впровадження інклюзії  в нашій країні відбувається через проведення суспільних заходів для того, щоб до родин, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, почалось більш дружнє ставлення. Інклюзія - особлива підготовка всіх інших дітей та дорослих до толерантного відношення до дітей з особливими потребами, до гідного поводження, до можливості цікавих стосунків з талановитими дітьми, які несхожі на інших дітей. Діти та батьки вчаться комунікації з іншими людьми.

Для дітей без особливих освітніх потреб цей досвід, так би мовити, завдання із зірочкою на спілкування. За підтримки наших партнерів та співорганізаторів проект «Серце горлиці», «Всеукраїнський фонд сприяння розвитку культури і освіти «Добро» та Федерація повітроплавання України проводить виставки  дитячих малюнків «Духовна святиня рідного краю» та "Хочу у небо" в рамках виставки «Боже домобудівництво в Україні» в «Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім». У виставці братимуть участь юні художники шкіл-інтернатів для дітей з особливими освітніми потребами та учні загальноосвітніх шкіл України.

В рамках виставки відбудеться благодійна лялькова вистава, інтерактиви від дитячої програми «Малювака» та журналу «Стежинка»;  майстер класи для дітей, від арт терапевтів, психологічна підтримка від реабілітологів та психотерапевтів для батьків та ветеранів АТО  з особливими потребами. Благодійний ярмарок та «солодкий стіл». Наші партнери зроблять подарунки дітям та нададуть допомогу у вирішенні духовних та психологічних потреб. З метою адаптації та соціалізації людей з особливими потребами, захід відвідують ветерани АТО з Київського шпиталю. Згодом виставка переїде у шпиталь, де ми продовжимо виховну та духовну роботу з ветеранами та бійцями, надаючи морально-психологічну підтримку.

Партнери проекту:

Перший український християнський телеканал «Надія»; Телевізійний проект «Серце горлиці на каналі «РАДА»; ТРК "Еммануїл"; канал CNL; ;Міжнародний благодійний фонд «Небесна сотня», ГО «Родини Небесної сотні» , ГО «Україна.Воля.Життя». Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень; Всеукраїнська спілка ветеранів війни; Київська регіональна організація миротворців; БФ «Рух милосердя»; ГО «всеукраїнський блок протидії корупції та злочинності»; БП «Реабілітаційний центр учасників АТО і примусових переселенців»; "HAB Твій простір»; ГО «Велика рада матерів України»; Будинок дитячої творчості Подільського району м. Києва ; «Об‘єднання волонтерів експертів з соціально - психологічноії підтримки ветеранів, їх родин та громад «Трансформація»; БФ «ЛЮВЕНА»;РО "УМТ"Світло на Сході"; Українське біблейне товариство.

Програма проведення виставки:

14.00 Відкриття виставки та подарунки дітям, молитва.

15.00 Перегляд експозиції та відвідання благодійного ярмарку.

15.00 Вистава для дітей + солодкий стіл

15.30 Майстер класи для дітей та ветеранів, індивідуальні консультації за потребами.

Інтерактив від дитячої програми «Малювака»  та журналу «Стежинка».

Майстер класи по малюванню від арт терапевтів; 

ігри від журналу «Стежинка»; 

Мандрівка по Біблії через живопис видатних художників від партнерів проекту «Світло на сході». 

18-00 закінчення заходу.

З повагою, керівник проекту - Олеся Доліна.

ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ?

ЗВОНИТЕ +38 098 822 44 66