На Одещині відкрили міні-завод iз виробництва комбікормів

Дата публикации: 05.01.2019

Про це пише «Сила Громад». У спорудження та обладнання інвестори вклали власні кошти, без залучення кредитних ресурсів. Саме ж виробництво спеціалізується на виготовленні комбікормів та преміксів європейської якості. Сировину для продукції вирощують на власних полях у Балтському районі. 

Директор підприємства Євген Кифоренко розповів, що за рецептурою товару їздив аж до Румунії. «Потужність міні-заводу становить 150-200 т на місяць, але за необхідності плануємо нарощувати виробничі потужності і працювати в декілька змін. Від ідеї до упаковки все розробляли самі: бірку, мішок, нитки. Ми зробили маленький цех виробництва для того, щоб наші працівники фермерського господарства мали роботу круглий рік та були зайняті», — розповідає фермер. 

Як зазначає виробник, продукція виготовляється на обладнанні з комп’ютерним управлінням змішування, що надає можливість при виробництві кормів дотримуватись рецептури та державних стандартів України.  Спеціально розроблена рецептура українськими та румунськими спеціалістами гранульованого корму дозволяє зберегти однорідність поголів’я, та забезпечує стабільний ріст бройлерів, перепілок, курей, гусей, індичок та королів. Нагадаємо, все більше громад обирають відновлювані джерела енергії замість газу і вугілля.

Источник: https://tripoli.land/news/na-odeschini-vidkrili-mini-zavod-iz-virobnitstva-kombikormiv

ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ?

ЗВОНИТЕ +38 098 822 44 66