ТЕМА БЕЗПЕКИ УКРАiНСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ - Андрій Сенченко: внутрішні секрети воєнного кабінету

Дата публикации: 20.12.2018

Воєнний кабінет – не закритий клуб, де ділять посади. Це інструмент для спільної роботи в інтересах країни та її безпеки
 
Спробував підрахувати, скільки разів за п'ять років війни Президент України прилюдно обіцяв відновити мир і повернути наші території.
 
На минулих виборах, на інавгурації, на кожне державне свято, з трибуни парламенту, під ялинку...
 
Загалом, збився з рахунку, не вийшло.
 
Впродовж всіх цих років в якості єдиного плану дій нам пропонувалася руйнівна для країни "мінська формула", надиктована Путіним.
 
Навіть зараз, напередодні президентських виборів, інтелектуально дрібний політичний бомонд країни також виявився нездатним генерувати стратегії і плани дій.
 
Тим важливішою стала ініціатива Юлії Тимошенко, яка 30 жовтня вперше відкрито запропонувала українському народу Стратегію миру та безпеки, що дає відповіді на головні питання: Як відновити мир? Як повернути Крим і Донбас? Як убезпечити нашу країну на майбутнє?
 
З оприлюдненою стратегією кожен зацікавлений громадянин зміг ознайомитися в спеціальній серії публікацій.
 
Важливим і принципово новим для української політики стала як презентація стратегії відновлення повноцінного миру без територіальних і політичних поступок Кремлю, так і готовність політичного лідера до відкритого діалогу з суспільством з найгостріших питань.
 
Для того щоб реалізація оприлюдненої Стратегії миру та безпеки не буксувала на старті, створений Воєнний кабінет Юлії Тимошенко, завдання якого – підготувати законодавче забезпечення і програму практичних дій з її реалізації.
 
Воєнний кабінет – не закритий клуб, де ділять посади. Це інструмент для спільної роботи в інтересах країни та її безпеки.
 
У складі Воєнного кабінету працюють і формуються експертні групи по 59 напрямках, до кожної з яких ми запрошуємо фахівців і практиків за профілем групи, готових в інтересах країни поділитися своїми знаннями і досвідом. Завдання таких експертних груп – підготувати проекти необхідних законів, рішень уряду, указів президента та інших документів.
 
Увійти до складу експертних груп можна тут ().
 
Всі підготовлені проекти будуть публікуватися на інформаційних ресурсах Воєнного кабінету. В обговоренні та доопрацюванні підготовлених проектів може взяти участь кожен громадянин.
 
Ознайомитися з матеріалами Воєнного кабінету Юлії Тимошенко і взяти участь в обговоренні можна на ФБ-сторінці
 
або сайті http://militarycabinet.com.
 
Загалом, жодних секретів немає. Включайтеся в роботу.
 
Источник: https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/

ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ?

ЗВОНИТЕ +38 098 822 44 66