Андрій Сенченко - Нова стратегія миру та безпеки: українська розвідка

Дата публикации: 14.12.2018

"Українська розвідка" – тринадцята публікація з серії, яка презентує "Нову стратегію миру та безпеки", запропоновану на Національному форумі, що пройшов 30 жовтня у Києві.

Сьогодні багатьма в світі Україна сприймається як країна-проблема, відома Чорнобилем, війною і корупцією. Нас розглядають як об'єкт, від якого можна щось відкусити або колонізувати цілком, роздаючи скляні намистини.

Ми зможемо все змінити, зробити Україну сильною і конкурентоздатною, але треба розуміти, що друзів при цьому у нас не побільшає.

У сучасному світі нам завжди буде потрібна сильна армія, як фактор стабільності та аргумент, який нагадує, що з інтересами України треба рахуватися.

 

Надійна оборона обходиться недешево.

Для того щоб наші зусилля зі зміцнення і підтримки обороноздатності країни були оптимальними і відповідали передовим тенденціям в цій сфері, необхідна оперативна і достовірна інформація, що дозволяє адекватно оцінити поточні й потенційні військові загрози та своєчасно підготуватися до їх відсічи.

Без сильної, високопрофесійної, оснащеної на сучасному рівні воєнної розвідки це неможливо.

Все це повною мірою стосується і Служби зовнішньої розвідки, покликаної забезпечити країну надійною інформацією про політичні, економічні, технологічні виклики і тенденції в світі.

Ми маємо зробити багато для того, щоб розвідувальні органи отримали весь необхідний арсенал можливостей для ефективного виконання поставлених перед ними завдань і на цій базі змогли створити ближній і дальній периметри безпеки України.

Це необхідно для того, щоб сміливо будувати плани на майбутнє, розвивати і підтримувати наші конкурентні переваги, активно захищати наші інтереси. При цьому необхідно пам'ятати, що сильна українська розвідка потрібна лише Україні, і без нас такою її не зробить ніхто.

Для повноцінного інформаційного забезпечення національної безпеки і прийняття стратегічно важливих рішень не обійтися без Комітету з розвідки при Президентові України. Цей орган з модного атрибуту має перетворитися на професійну робочу структуру, яка координує діяльність всієї розвідувальної спільноти країни.

Максимально використовуючи власний потенціал у сфері оборони й безпеки і координуючи свої зусилля з партнерами з НАТО, наша країна зможе стати сильним гравцем і вносити істотний внесок в забезпечення стабільності на континенті і в світі.

Україна – мирна країна, ми, українці, – мирні люди, але життя навчило нас захищати свою землю і свої цінності. І ми будемо їх захищати!

Источник: https://www.obozrevatel.com/ukr/politics

ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ?

ЗВОНИТЕ +38 098 822 44 66