Перші в Україні роботи-дояри з'явилися на Харківщині.

Дата публикации: 09.12.2018

Новітні технології на молочній фермі презентували в Дворічанському районі.

За словами голови Дворічанської РДА Ірини Григоренко, ПСП «Вільшанське», де запровадили нову технологію, входить у першу п’ятірку господарств області, які спеціалізуються на виробництві молока, за продуктивністю дійної череди.

За її словами, нещодавно на фермі запустили нову доїльну станцію — першу в Україні, де працюють тільки два оператори й зовсім відсутні доярки.

Як пояснив менеджер компанії, яка займалася встановленням обладнання Олексій Антонов, особливістю нового залу є те, що тут корови можуть доїтися у будь-який час доби. Також, за його словами, тут створено максимально комфортні умови для корів, що впливає на їх продуктивність.

— Коли тварина потрапляє до моноблока, де встановлений доїльний робот, за номером система зчитує дані про неї та висипає порцію прикорму. Робот під’єднує доїльні чаші до вимені, промиває та просушує його, а потім розпочинає процес доїння. Також вона запрограмована таким чином, що у разі, якщо тварина потрапила до боксу, але їй ще не час доїтися, процес не відбувається, і вона відправляється до залу, — розповів Олексій Антонов.

Джерело: http://www.slk.kh.ua/news/agroprom/

ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ?

ЗВОНИТЕ +38 098 822 44 66